2010-03-08 17:48:38• hírek • Szatmár.ro

A nagyváradiakat fogadják a lányok

Az Aradi súlyos vereség árnyékában játszanakkedden 11.30-tól a kosaras lányok.

A Nagyvárad elleni meccsnek gyakorlatilag nincs sok tétje, hiszen a Román Kupában a VSK kosaras lányai már lejátszottak egy meccset: idegen pályán 75:48 arányú győzelmet arattak, úgyhogy nem valószínű, hogy az ellenfél be tudná hozni a tetemes lemaradást. A mérkőzésen valószínüleg még mindig nélkülözni kell sérülés miatt néhány játékost, de Dan Fleseru edző szerint ez sem befolyásolhatja túlzottan a két csapat párharcát.

A Román Kupában a Final Four sorsolását pénteken tartják meg Bukarestben, és ekkor döntenek majd a négyes döntő helyszínéről is.

Román Kupa, negyeddöntő, visszavágó, zárójelben az első meccs eredménye: Szatmárnémeti SK-Nagyváradi CSM (75:48), Sepsiszentgyörgyi LMK Sepsi BC- Kolozsvári U (66:48), Gyulafehérvári LPS CSU-Bukaresti Olimpia (67:81), Târgoviştei MCM-Aradi BC ICIM (87:59).